НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Полтава - Динамо-2 1:0. Перші три очки полтавців у сезоні ###

"Полтава": Кучинський, Зозуля, Бутенін, Бондаренко, Гірський (Коркішко,54), Турчанов, Боровець (Парамонов, 87) , Зеленевич, Соломка (Коваленко, 32), Насібулін (Семчук, 90+4), Фомич

"Динамо-2": Бущан, Братков, Ісраілов, Трубочкін, Савченко (Хльобас,85), Мякушко, Хобленко, Герега (Полярус, 73), Лухтанов, Яремчук, Чорноморець

Попередження: Коркішко (63), Турчанов (67)

Полтава - Динамо-2 1:0. Перші три очки полтавців у сезоні - изображение 1

Старт команд у першості став одним із найбільш несподіваних з-поміж всіх представників ліги. Полтавці, які за підсумками минулого сезону фінішували у верхній частині турнірної таблиці, у першому турі несподівано поступилася дебютанту ліги - комсомольському "Гірнику-Спорту". Підопічні Іллі Близнюка не надто впевнено провели і виїзний матч проти "Зірки", однак на цей раз очковий гаманець команди з Полтави поповнився першим у сезоні заліковим балом.

Їхні суперники протягом останніх тижнів пережили як позитивні емоції, так і трагічні. 1 серпня перестало битися серце одного з найкращих півзахисників київського "Динамо" 1990/2000-х років Валентина Белькевича, що залишило певний слід на протистоянні київської команди із алчевською "Сталлю". Підопічні Олександра Хацкевича, який разом з Белькевичем у "Динамо" здобували славу нашій країні наприкінці минулого століття, впевнено розібралися з бронзовими призерами минулого сезону. Саме пам'-яті колишнього футболіста та тренера команд структури киян динамівці присвятили свою перемогу. У стартовому ж матчі першості кияни розписали мирову з "Миколаєвом".

Слід відзначити, що активну роль у розгромі "Сталі" тиждень тому зіграв добре знайомий полтавським вболівальникам Олексій Хобленко, який минулий сезон провів у "Полтаві". Молодий нападник оформив дубль. Тепер же він протистояв своїм колишнім одноклубникам.

За три дні до протистояння заявка динамівців на сезон поповнилася молодим воротарем. Мова йде про Юрія Камінського - вихованця школи "Динамо", який минулого року виступав у складі команди U-17 в ДЮФЛУ. Що ж стосується полтавців, то клуб уклав угоду з Дмитром Коркішко - вихованцем школи якраз київського "Динамо", який останнім часом виступав у Білорусії.

Зі старту гри команди почали активно йти вперед. Не встигла секундна стрілка пройти навіть перше коло, як гості ледве не відкрили рахунок. Простріл з флангу вже був готовий завершувати голом Хобленко, однак в останній момент хтось із захисників "Полтави" встиг нейтралізували загрозу.

Господарі відповіли за декілька хвилин ударом головою Бутеніна після подачі кутового - прямо в руки Бущана. Згодом вже Насібулін у традиційному для себе стилі прорвався до штрафної повз кількох захисників "Динамо", однак з гострого кута не зміг влучити по воротам - м'-яч приземлився на верхню частину воротарської сітки та залишив поле.

По завершенні першої 20-хвилинки полтавці потроху почали перехоплювати ініціативу у грі, щоправда спочатку вони мали хороші шанси опинитися у ролі наздоганяючих. А все тому, що Яремчук з декількох метрів фактично розстрілював ворота Кучинського, однак досвідчений кіпер зумів витягнутися струною та відбити футбольний снаряд на кутовий.

Такі собі гойдалки у матчі продовжувалися й надалі. Моментів насправді вистачало з боку обох клубів, щоправда до по-справжньому небезпечних ударів у першій 45-хвилинці більше не доходило. Можна лише відзначити перспективний момент Боровця на 44 хвилині, який так як і попередні його удари у матчі завершився нічим.

По перерві нагадав про себе Фоміч. В одному з моментів Бущан не зміг з першого разу приборкати м'-яч, однак гравець "Полтави" не зорієнтувався у ситуації і свій шанс втратив.

На 72-й хвилині лише дивом "динамівці" не відкрили рахунок, однак у метушні в штрафній "Полтави" після прострілу Мякушка з флангу захисники господарів зуміли заблокувати удари спочатку Яремчука, а згодом і Чорноморця.

Коли деякі нетерплячі глядачі почали рухатися до виходу зі стадіону, підопічні Іллі Близнюка забили свій єдиний та переможний м'-яч у протистоянні. І якщо з першим ударом Фомича голкіпер "Динамо" впорався, то от з добиванням у виконанні Насібуліна він був вже безсилий - 1:0.

І на останок відзначимо, що звітний матч розпочався з хвилини мовчання в пам'-ять про легенду київського "Динамо" Андрія Баля, який сьогодні, 9 серпня, несподівано помер у столиці.